GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 09/02/2019 od 22:00

Originální propojení jazzu s latinsko-americkými a africkými rytmy nabídne únorové vydání Groove Docku. Představí se DJské duo Cabaret Maňana, které patří už patnáct let ke stálicím české alternativní hudební scény, podpořené navíc bubeníkem a perkusistou Tomášem Kerlem.

Cabaret Maňana – DJské duo, které patří už patnáct let ke stálicím české alternativní hudební scény. DJ Pocoloco a DJane Orisha ve svých setech dokáží propojit jazz s latinsko-americkými rytmy, afrocuban s tropical a broken beatem, to vše s přesahy do moderní klubové produkce.

Tomáš Kerle – bubeník, perkusista a zasvěcený průvodce tradičními i moderními africkými rytmy. Znalosti a schopnosti čerpá z cest po subsaharské Africe, má za sebou pobyty v Guineji-Conkaře, Mali a učil se od velikánů afro hudby, jako jsou Ephraim Goldin, Sega Cissé nebo Sedou Balou. Je zakladatelem kapel Pararingapatam, Barati Squad a Marimba Mama, pořádá workshopy, sestavuje choreografie, je členem mezinárodního Allstar Refjudží Bandu a stálým spoluhráčem DJského dua Cabaret Maňana.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty