GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 13/04/2019 od 22:00

Veterán londýnské DJ scény Tris Kayo bude hlavním tahákem prvního jarního vydání Groove Docku v letošním roce. Na pódium ho přijde podpořit také rezident Mr. Ultrafino a jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku Mikikonga.

Tris Kayo – veterán londýnské DJ scény s širokým žánrovým záběrem od hip hopu a funku po jungle a jazz. Trisovy sety zněly v řadě anglických a francouzských klubů, na světových festivalech a v jeho vlastní rádio show v Monaku. Tris je členem uskupení Worldwide Family Gillese Petersona a DJingu a vinylovým deskám se dnes věnuje ve svém pražském obchodě Relish.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako jsou například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Vstupné do 22.30 h zdarma, po 22.30 h 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané