GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 10/08/2019 od 22:00

Dlouholetý matador české alternativní scény DJ Chochacz, rezident Groove Docku Mr. Ultrafino a všestranný muzikant a tanečník z Gambie Papis Nyass povedou srpnovou tanečně-jazzovou party v Jazz Docku.

DJ Chochacz – dlouholetý matador české alternativní DJské scény, promotér a hudební connoisseur. Jeho selekce prolíná hudbu napříč časem i styly. Za kapacitu platí hlavně v latinsko-amerických stylech, rytmech, žánrech a podžánrech.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Vstupné do 22.30 h: zdarma, po 22.30 h: 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané