V sobotu zahraje na střeše Jazz Docku skvělá Marta Kloučková se svým triem. Večer pak bude v klubu cirkus. Circus Ponorka :)

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 12/10/2019 od 22:00

První podzimní Groove Dock povedou hned tři jeho matadoři. Za DJským pultíkem se prostřídají rezident naší tanečně-jazzové party Mr. Ultrafino a vášnivý hudební sběratel Martin Mikuláš. Doprovodí je jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku – Mikikonga.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Martin Mikuláš – žánrově eklektický DJ, hudební sběratel, promotér a majitel recordshopu Phono.cz. Na DJské scéně se pohybuje více než deset let, stojí za několika pravidelnými klubovými projekty jako Funkopolis, Danceteria a pořadu eStereo na Rádiu 1.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Vstupné do 22.30 h: zdarma, po 22.30 h: 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané