GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 14/12/2019 od 22:00

Klubová noc orientovaná na taneční jazz se loučí s letošním rokem stylově! Zahraje DJské duo Magič & Wavezz, rezident Groove Docku Mr. Ultrafino a bubeník, perkusista a zasvěcený průvodce tradičními i moderními africkými rytmy Tomáš Kerle.

Magič & Wavezz – duo DJů, producentů, hudebních sběratelů a publicistů se na scéně pohybuje od roku 2011. Ve svých setech se zaměřují hlavně na funk, soul a klasický hip-hop, ale i na jazz, latino, afrobeat a další směry. Kromě desítek odehraných akcí v Česku i v zahraničí za sebou mají redigování online periodik, řadu promotérských počinů a vlastní hudební produkci vydávanou v limitovaných edicích na magnetofonových kazetách.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Tomáš Kerle – jeden z nejvšestrannějších českých bubeníků a perkusistů, specialista na subsaharské africké rytmy. Je spoluzakladatelem kapel Pararingapatam, Marimba Mama nebo Allstar Refjúdží Band a je stálým spoluhráčem DJského uskupení Cabaret Mañana.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Vstupné do 22.30 h: zdarma, po 22.30 h: 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané