GROOVE DOCK :JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK
JAZZ TO DANCE!

sobota 11/01/2020 od 22:00

První vydání Groove Docku roku 2020 bude ve znamení latina, tanečního jazzu a funku. Chybět nebudou náš rezident Mr. Ultrafino, zasloužilý matador českomoravské hudební scény DJ Baltazar nebo perkusista-tanečník Papis Nyass.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Baltazar (Maradona Jazz) – zasloužilý matador českomoravské Djské scény. Původem z černých ostravských rues a boulevards, které v něm probudily touhu po čistém, nezačmouzeném popu. Je jeden z prvních pouštěčů latino music u nás, rezidentem dlouholetého večírku Original Moody a nedílnou součástí explozivního ansámblu Maradona Jazz.

Papis Nyass – bubeník, perkusista, všestranný muzikant a tanečník původem z Gambie. Věnuje se hře na africké perkuse – conga, bonga, djembe, sabar, marimba. Pravidelně spolupracuje například s Lenkou Dusilovou, Milošem Vacíkem, Ephraimem Goldinem nebo Alanem Vitoušem.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané