GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 15/02/2020 od 22:00

Po dlouhé době se do Jazz Docku vrací sběratel vinylových desek a promotér DJ Cashmeer. V rámci únorového Groove Docku zahraje společně s naším rezidentem Mr. Ultrafinem a také s jedním z nejžádanějších perkusistů v Česku Mikikongou.

DJ Cashmeer – DJ, sběratel vinylových desek a promotér. Na klubové scéně se pohybuje už druhou dekádu. Přes liquid D‘n‘B, house a elektronickou hudbu se propracoval k funku, soulu a discu. Je rezidentem pravidelné klubové noci Boogie Night zaměřené na disco a přidružené taneční styly 70. a 80. let, včetně jazz-funku a acid jazzu. Na Groove Dock samozřejmě chystá speciální jazzovou selekci.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí zaměřených na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

Jednotné vstupné 150 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

 

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané