GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 09/12/2017 od 22:00

Již 47. vydání úspěšného jazzově tanečního večera je zde! Od swingu přes bebop, hardbop, latino, fusion, acid jazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek v souhře s živými muzikanty. Tentokrát rezidenta GROOVE DOCKU Mr. Ultrafina podpoří dva skvělí DJs – Goldstar a Magič. Na perkuse zahraje dobře známý Dudu Morais!

Mr. Ultrafino – Spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku buduje pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

DJ Goldstar – Multižánrový DJ, promotér, odborník na českou groove scénu 60. a 70. let a rezident řady alternativních klubových nocí zaměřených na funk a soul. S dvěma dekádami zkušeností patří k předním českým hráčům, za gramofony stál s DJi a muzikanty od Polska po Japonsko.

DJ Magič – DJ, producent, sběratel a hudební publicista. Orientuje se na jazz, funk a latinskoamerickou hudbu v klasických i moderních podobách. Během svého nedávného pobytu ve Velké Británii prošel školou u DJe, sběratele a tanečníka Darella z breakdancové skupiny 2nd II None, kterou zúročuje ve svých DJských setech i ve vlastní produkci vydávané v limitovaných edicích na magnetofonových kazetách.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 100 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané