GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE!

sobota 13/01/2018 od 22:00

Pojďme vstoupit do nového roku s groovem v těle! Od swingu přes bebop, hardbop, latino, fusion, acid jazz až po současný klubový sound. Servírováno výhradně z vinylových desek. Večerem provedou: rezident DJ Mr. Ultrafino, Kevin Jost, Mikikonga a Martin Debřička!

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku buduje pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Kevin Yost – DJ, jazzový bubeník, multiinstrumentalista a jeden z nejrespektovanějších producentů elektronické hudby s diskografií čítající osm autorských alb a bezpočet singlů, remixů, spoluprací a nevydaných hudebních pokladů.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Jako člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako jsou například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

Martin Debřička – saxofonista se širokým žánrovým záběrem. Spolupracoval např. s kapelami Tribetown, Urban Bushman a Marimba Mama. Díky nápadité a precizní hře je častým spoluhráčem hudebníků a DJů všech hudebních stylů – od jazzu po elektronickou hudbu.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci.

Jednotné vstupné 100 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané