GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE

GROOVE DOCK – JAZZ TO DANCE

sobota 12/05/2018 od 22:00

Jazz, fusion, soul, funk, latino, world music a především vinyly – to vše vás čeká na květnovém vydání naší DJské taneční párty, která plní každou druhou sobotu v měsíci Jazz Dock k prasknutí. Za pultík se postaví klubový rezident Mr. Ultrafino a hudební nadšenec Adam K. Vše za doprovodu Mikikongy, jednoho z nejžádanějších perkusistů v Česku.

Mr. Ultrafino – spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény, DJ Rádia 1 a rezident pravidelných klubových akcí orientovaných na funk, soul a jazz. Spoluzakladatel a rezident jediné české klubové noci orientované na taneční jazz, která si v Jazz Docku již vybudovala pověst jedné z nejlepších akcí svého druhu v Evropě.

Adam K. – dlouholetý sběratel vinylů, hudební nadšenec a programový ředitel slovenského Rádia Piešťany. Adamovy mixy, spojující jazz, fusion, soul, funk, latino a world music, z něj udělaly jednoho z nejsledovanějších DJů na platformě Mixcloud a přinesly mu mnoho ocenění v kategoriích Best Crate Digger nebo Most Eclectic.

Mikikonga – jeden z nejžádanějších perkusistů v Česku. Coby člen kapely Champion Sound / Livě Band hrál na největších světových tanečních akcích, jako například IBE the Notorious, BOTY International, JUSTE DEBOUT, OUTBREAK Europe a SDK Europe.

GROOVE DOCK je vždy druhou sobotu v měsíci. Jednotné vstupné 100 Kč.

DANCE TO JAZZ AT JAZZ DOCK!

DJ – electro – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané