V Jazz Docku se opět začíná hrát!

V rámci koncertů budou zachovány bezpečné rozestupy diváků. Každý den bude celý sál vydezinfikován ozónem.

 
HARMONICA NIGHT vol. 1: Marco Pandolfi Trio/Charlie Slavík Revue (IT/CZ)

HARMONICA NIGHT vol. 1
Marco Pandolfi Trio/Charlie Slavík Revue (IT/CZ)

čtvrtek 15/08/2019 od 20:00

Mezinárodní minifestival foukací harmoniky v podobě klubové noci. Představí se dvě kapely a nebude chybět ani závěrečný společný jam session.

Marco Pandolfi Trio (IT) (blues) - Marco Pandolfi, hráč na foukací harmoniku, kytarista a zpěvák, je jeden z nejvýraznějších a nejosobitějších muzikantů italské bluesové scény. V ČR vystoupí úplně poprvé. Tentokrát se můžeme těšit na komornější trio s interpretací se sobě vlastní naléhavostí, včetně balancování na tenké hranici žánru. Získal nominace a prestižní ocenění od Blues Foundantion a během turné po Evropě a USA hrál se spoustou muzikantů zvučných jmen, jako jsou Bob Margolin, Paul Oscher a další.  Dále mimo hostování na různých nahrávkách má Marco Pandolfi na svém kontě také 7 autorských cd, z toho dvě nahrál v USA a stal se mezinárodní ikonou evropského blues.

Marco Pandolfi – harm, g, voc; Massimo Bonotto – b; Federico Patarnello – dr.

Charlie Slavík Revue (CZ) (blues) - Charlie Slavík je předním hráčem na foukací harmoniku v ČR a firemním hráčem německé firmy Seydel - nejstaršího výrobce foukacích harmonik na světě. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA.  Svým projektem Charlie Slavík Revue se snaží přiblížit blues evropskému publiku. Blues ve všech jeho odstínech, nekompromisně pulzující, v autentické podobě a s nespoutanou energií. Zahrané tak, jak to umí jenom málokdo. Dotýká se přitom i tenkého pomezí blues a příbuzných žánrů jako je soul, swing a doo-wop. Vlastní tvorba, která tvoří nedílnou součást repertoáru kapely, je při vystoupeních proložena slavnými bluesovými skladbami.  Kapela je hvězdně obsazena mladou generací hudebníků: Charlie Slavík – harm, voc; Tomáš Vokurka – dr; Jiří Maršíček – g, voc; Adam Nohavica – b, voc.

Vstupné na sezení 560 Kč, na stání 280 Kč.

Web kapely: www.charlieslavik.com

blues
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané