Nepropásněte jedinečnou šanci vidět Davida Kollera v našem klubu. Vstupenky rychle mizí!

Human Element (USA):AMERICKÉ JARO

Human Element (USA)
AMERICKÉ JARO

středa 02/05/2018 od 21:00

DNES OTEVŘENO OD 20 hod.

V rámci festivalu Americké jaro uvádíme čtvrtý koncert letošního ročníku – projekt Human Element, které je seskupením čtyř významných hudebníků světové scény. Klávesista Scott Kinsey (Tribal Tech), basista Matthew Garrison (Zawinul Syndicate, John McLaughlin, Herbie Hancock), zpěvák a perkusista Arthur Tunçboyaciyan (Al Di Meola, Joe Zawinul) a bubeník Gary Novak (Alanis Morissette, Sting, Chick Corea) vytvořili hvězdnou sestavu, která hudebně volně navazuje na tvorbu fusion kapel, jako byly Weather Report, Joe Zawinul Syndicate nebo Mahavishnu Orchestra. Skupina Human Element míchá prvky fusion, funku i arménské lidové hudby a jejich elektrizující koncerty zdvihají diváky ze sedadel. Svojí souhrou, neuvěřitelnou energií, elektronickými i akustickými nástroji a vokály vytvářejí bohatý a nový zvuk, který se „hýbe“ a proměňuje jako barevný proud čisté energie.

Zde možno poslechnout ukázky: https://scottkinsey.bandcamp.com/album/human-element

Scott Kinsey – keys

Arto Tunçboyaciyan – voc, perc

Matthew Garrison – b

Gary Novak – dr

https://www.facebook.com/pg/Human-Element-142255745809191/about/?ref=page_internal

http://www.americkejaro.cz/

Koncert bude mimořádně ve speciálním „divadelním“ uspořádání, bez stolů, s židlemi v řadách, což umožní vychutnat si zážitek z hudby ještě více.

Vstupné v předprodeji na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč, na místě v den koncertu na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.bellaconcerts.com

fusion – ethno
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané