Huntertones ft. Akie Bermiss (USA):JAZZ ON5

Huntertones ft. Akie Bermiss (USA)
JAZZ ON5

sobota 05/11/2022 od 22:00

Brooklynská kapela Huntertones hraje energický funk a soul, s prvky brass music a jazzu. Má za sebou již několik turné po celém světe a svojí originální hudbou si získává stále více zejména mladých fanoušků. Používají postupy neworleánských groovů nesených suzafonem, ostré funkové kytarové rify a skvěle zaranžované dechové sazby. Jejich poslední album Time to Play je nápadité, svěží a skvěle propracované. Vystupují často s různými vokalisty a tentokrát si na turné přizvali famózního Akie Bermisse. Tento zpěvák a pianista disponuje neskutečně charizmatickým vokálem někde na pomezí Donnyho Hathawaye a Toma Waitse. Jeho frázování, rytmus i intonace jsou dokonalé a k tomu všem přidává notnou dávku energie a skvělé pódiové prezentace. Nenechte si ujít opravdu špičkovou neo-soulovou kapelu z New Yorku, bude to opravdu jízda!

Akie Bermiss- voc, Dan White – sax; Gabe Medd – trp, sousaphone; Chris Ott – trb, beatbox; Adam DeAscentis – b; John Hubbell – dr; Joshua Hill – g; Justin Stanton – keys, trp.

Vstupenky na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.huntertones.com

soul - funk
On-line vstupenka