Igor Orozovič & Co.

Igor Orozovič & Co.

středa 20/09/2023 od 21:00

VYPRODÁNO!

Autorský repertoár Igora Orozoviče vyvolává emoce a sděluje příběhy. V písních nenajdete jen poezii, ale i specifický styl humoru, který se dívá na svět s lehkým sarkasmem a nadsázkou. Recenzenti zmiňují, že Orozovičův charakteristicky temný hlas dodává jeho svérázným songům na hloubce. Ve své autorské tvorbě pokračuje v hledání osobitého hudebního žánru a společně se svojí muzikantskou company koření šansonově laděné písně prvky rocku, blues a soulu. Důkazem neustálého kreativního progresu bude právě koncert v hudebním klubu Jazz Dock, ve kterém představí svůj repertoár s novou muzikantskou sestavou a v novém hudebním kabátu. „Pojetí bude komornější co do počtu nástrojů, ale o to kontaktnější, syrovější a energičtější,“ slibuje Orozovič.

Kromě rozjeté sólové hudební dráhy se Igor Orozovič dál naplno věnuje filmovému a divadelnímu herectví. Vedle domovské scény Národního divadla hostuje v mnoha inscenacích dalších pražských divadel. Například v muzikálu Davida Bowieho Lazarus (Městská divadla pražská), v čerstvě nastudovaném psychologickém dramatu Brácha (divadlo Ungelt) a samozřejmě v autorském Cabaretu Calembour, který spoluzaložil a pro nějž skládá i hudbu a který vstupuje do patnácté sezony své existence.

Igor Orozovič – voc; A. M. Almela – b, Michal Rákosník – g, Franko Dudinka – keys, David Landštof – dr. Speciální host: Martin Forst – sax.

Vstupné na sezení 750 Kč, na stání 400 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.igororozovic.cz

alternative pop - chanson
On-line vstupenka