Iva Bittová & Dunaj :JAZZ ON5

Iva Bittová & Dunaj
JAZZ ON5

pondělí 05/10/2020 od 20:00

ZAČÁTEK KONCERTU POSUNUT NA 20:00!

TOTO JE NÁHRADNÍ TERMÍN ZA 18.8. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

Ivanka pri Dunaji

Iva Bittová a Dunaj, dvě české legendy se opět protnou a vytvoří hudební magii v pražském klubu Jazz Dock v rámci nového unikátního projektu Ivanka pri Dunaji. Zažijete jedinečný a velmi speciální komorní koncert kapely Dunaj (Vladimír VáclavekPavel Koudelka a Josef Ostřanský​) spolu s Ivou Bittovou.

Iva Bittová je přírodní zjev, který na poli hudby i herectví udělal pořádný vítr. Její renesanční osobnost se projevuje v mnohých podobách, jejími hlavními nástroji jsou ale housle a hlas. Ivina hudební paleta sahá za hory a doly, od vlastních interpretací lidových písní, přes experimentální jazz, rock až po operní zpěv.

Dunaj je dalším zásadním jménem. Svým příchodem na scénu rozvlnili vody stojatého československého hudebního rybníka a jako rozvodněná řeka brali všechno kolem, v tom nejlepším slova smyslu. Hvězdy českého undergroundu a alternativní muziky si dokázaly získat jak posluchače, tak kritiky, což je velice vzácný úkaz. Síla Dunaje tkví v ryzím a nefalšovaném muzikantství a silných, poetických textech.

Iva Bittová a Dunaj samozřejmě mají svoji společnou historii, společně vystupovali i nahrávali alba a jejich propojená energie vždy přitahovala mnohé posluchače. Ivanka pri Dunaji je unikátní volné akustické hudební setkání čtveřice skvělých hudebníků na jednom podiu v propojení na společné vlně. Věříme, že z toho pro Vás vzniknou neopakovatelné hudební zážitky.

WEBSITE: 

https://www.bittova.com/

https://www.dunajmusic.cz/

Vstupné: na sezení 580 Kč, na stání 320 Kč. Na místě v den koncertu: na sezení 680 Kč, na stání 370 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 

alternative music
On-line vstupenka