Jakub Zomer Trio:JAZZ ON THE ROOF

Jakub Zomer Trio
JAZZ ON THE ROOF

sobota 19/06/2021 od 16:00

I v tomto roce Vám přinášíme novou sérii koncertů nazvanou JAZZ ON THE ROOF.  Na střeše Jazz Docku vystoupí každou letní sobotu od 16h menší komorní sestava a potěší Vás pěknými písněmi, vytříbenými sóly a klidnou letní atmosférou akustické podoby jazzu.

Skvělý jazzový varhaník a zpěvák Jakub Zomer vystoupí tentokrát pouze v triu v netradiční sestavě varhan s dvěma kytarami. Hraje repertoár bluesového charakteru, ve kterém se zaměřuje zejména na interpretaci písní Raye Charlese, Eddieho Vinsona či Bogaloo Joe Jonese. Budete moci vyslechnout např. rané skladby Raye Charlese I Got A Woman či Messaround, stejně jako pozdější písně I Don´t Need No Doctor nebo Heaven Help Us All.

Jakub Zomer – keys

Libor Šmoldas – g

Jiří Hokeš – g

Vstupné 150 Kč, děti do 15 let zdarma, senioři nad 65 let 20% sleva. Na koncert není možné rezervovat konkrétní místa.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční ve vnitřních prostorách klubu.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Další možnost je podepsat u vstupu čestné prohlášení, že takové potvrzení má. Děkujeme za pochopení!

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: jakubzomer.com

blues – soul – jazz
On-line vstupenka