James Harries Band – Křest CD

James Harries Band – Křest CD

pondělí 24/02/2020 od 19:00

VYPRODÁNO!

PŘIDANÝ KONCERT OD 22:00. VSTUPENKY ZDE

James Harries vyráží na české turné! Tentokrát s novou kapelou v zádech a aktuálním albem Superstition. „Záměrně jsem chtěl bohaté aranžmá a v tom je producent Viliam Béreš mistr. Nová deska je zvukově trochu odlišná od toho, co jsem dělal doteď. Nazval bych to písničkářskou pop music. Možná s přídavkem gospelu, soulu a blues, aby to bylo barevné,“ říká o zvuku desky James.

Přes rádiové úspěchy si Harries stále drží svou linii písničkáře se strhujícím živým projevem. Jeho koncerty jsou jedinečným zážitkem plným emocí. Ať už jsou jeho silné melodie melancholické nebo plné hravosti a euforie, vždy má naléhavost Harriesova hlasu pořádnou dávku charismatu. James nepostrádá energii mladíka ani lyrické vyjadřování básníka. Pobíhá po pódiu, srší vtipem, vypráví historky, které se člověku dostanou pod kůži a umí natlačit slzy do očí nebo vás rozesmát. Nové album Superstition vychází na značce Tranzistor v lednu 2020.

Jako předkapela vystoupí Barbora Mochowa.

 

Vstupné: na sezení 450Kč, na stání 280 Kč. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Web kapely: jamesharriesmusic.com

alternative music - folk
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty