Jamison Ross (USA):JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

Jamison Ross (USA)
JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

čtvrtek 21/04/2022 od 21:00

Jamison Ross je americký jazzový a soulový bubeník a zpěvák. Je vítězem mezinárodní soutěže Thelonious Monk International Jazz Drums Competition v roce 2012. Ross vydal své debutové album Jamison na Concord Jazz (2015) a jeho druhé album All For One vyšlo v roce 2018. Hudba Jamisona Rosse je tvořena směsí jazzu, R&B, soulu, gospelu a blues. Jako bubeník má neskutečný drive a posouvá svojí již tak skvělou kapelu k ještě většímu „groovu“. Jako zpěvák propůjčuje celé hudbě svůj oduševnělý, znělý a jistý hlas. Spojení rytmu a melodie v jedné osobě dodává celku neskutečnou energii a dává vzpomenout například na u nás již dobře známého zpěváka a bubeníka Joshe Diona z dua Paris Monster. Koncert bude hudebně velmi kvalitní a zároveň posluchačsky atraktivní!

Jamison Ross – dr, voc; Cory Irvin – org; Rick Lollar – g; Max Moran – b.

Vstupné: V předprodeji na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. Na místě v den koncertu na sezení 900 Kč, na stání 450 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

soul jazz - blues
On-line vstupenka