Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Jan Andr & The Track Inspection:ft. Ian "Neuma" Martin:HAMMOND DAYS

Jan Andr & The Track Inspection
ft. Ian "Neuma" Martin
HAMMOND DAYS

pondělí 07/08/2023 od 21:00

Při příležitosti našeho minifestivalu HAMMOND DAYS budeme mít v klubu zapůjčené pravé analogové varhany Hammond s Leslie boxem!

Pianista a skladatel Jan Andr se v posledních letech posunul od jednoduché klaviatury ke hře na Hammondovy varhany. Inspirován newyorskou klubovou scénou se se svou šestičlennou skupinou pustil do energičtější podoby jazzu, v níž propojuje tradici s žánry jako funk nebo soul. Kombinace varhanního tria a tříčlenné dechové sekce dělá z The Track Inspection na české scéně ojedinělou formaci, jejíž repertoár tvoří převážně originální skladby členů kapely.

Jako host vystoupí v několika písních rapper Ian "Neuma" Martin, který vystupoval v USA, Španělsku i Velké Británii. Jeho první studiové album City on a Hill (2007) se setkalo s vynikajícími recenzemi a vysíláním v rádiu BBC. Jeho poslední album Dual Citizen bylo inspirováno cestou utváření identity mezi mládím a dospělostí. Živá verze alba byla zachycena v roce 2019 s pražskou jazzovou kapelou The Track Inspection.

ZDE VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=9jtf3vTy8tI&t=965s

Jan Andr – organ; Kirill Yakovlev – g; Tomáš Hobzek – dr; Miroslav Hloucal – tr; Petr Kalfus – ts; Richard Šanda – trb.

Vstupné: na sezení 400 Kč, na stání 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

  

Web kapely: www.facebook.com

jazz – soul – funk
On-line vstupenka