Jaromír Honzák Trio

Jaromír Honzák Trio

pondělí 24/01/2022 od 20:00

DNES ZMĚNA SESTAVY:

Jaromír Honzák nakonec vystoupí výjimečně pouze s triem, což je pro vyznění jeho hudby nezvyklé, ale bude opravdu zajímavé slyšet jej v této komorní sestavě! 

Kontrabasista a skladatel Jaromír Honzák, pětinásobný držitel ceny Anděl, vydal na konci roku 2019 nové album s názvem Hard To Understand. Album částečně navazuje na předchozí CD Early Music svou inspirací středověkou hudbou a jinak představuje kolekci Honzákových nových kompozic. Souhra kvarteta se vyznačuje společně sdíleným smyslem pro specifický hudební jazyk i soudobý jazz otevřený inspiraci jiných stylů – hudba je komorní a současně nabitá strhující energií. Jaromír Honzák získal několikrát ocenění Anděl v kategorii Jazz & Blues a patří mezi přední hráče v evropském měřítku. Na pražské jazzové scéně začínal ve skupině Naima, účinkoval s Karlem Velebným, Karlem Růžičkou, Emilem Viklickým a během let doprovázel i řadu zahraničních sólistů (Bill Hardman, Phil Wilson, Giovanni Basso, Amina Claudine Myers, Art Farmer, Victor Lewis). Kromě jazzových seskupení je také členem Čikori Ivy Bittové a skupiny bratří Ebenů.

 Vít Křišťan – piano, keyboards; Martin Novák – drums; Jaromír Honzák – double bass.

Vstupné na sezení 270 Kč, na stání 170 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.jaromirhonzak.com

contemporary jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané