JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ::BECCA STEVENS ::REGINA TOUR (USA)

JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ

BECCA STEVENS

REGINA TOUR (USA)

pátek 28/07/2017 od 22:00

Newyorská zpěvačka, kytaristka a skladatelka Becca Stevens vydala nedávno nové album "Regina“, které je poctou silným ženským osobnostem v historii i literatuře, k čemuž se vztahuje i latinský význam slova Regina (královna). V širším kontextu dává Becca Stevens tomuto názvu také další konotace -  jako výraz pro hlas, důvěryhodný přítel nebo alter ego a ve spolupráci s japonskou designérkou Koshiro Ebata (Lady Gaga, Dior, Louis Vuitton) vytvořila videa, fotografie a celkovou vizuální koncepci alba. Projevuje se zde také instinktivní a organický vztah s kapelou, kterou Becca považuje v kompozici za svou "prodlouženou ruku". Díky dlouhodobé spolupráci s akordeonistou Liamem Robinsonem, basistou  Chrisem Tordinim a bubeníkem Jordanem Perlsonem "kapelová chemie" skutečně funguje a přináší neuvěřitelnou sehranost a také skvělé sborové zpěvy. I přes tuto interpretační dokonalost jsou písně syrové, emotivní a opravdové.

B. Stevens si již dříve vydobyla velké renomé svým debutem "Weightless" u labelu Sunnyside Records a také členstvím v Bjorkestra Travise Sullivana, nebo spoluprací s hudebníky jako Brad Mehldau, Gretchen Parlato, Lionel Loueke, Eric Harland, Esperanza Spalding nebo Dave Douglas. Mnohostranná písničkářka si již vybudovala základnu věrných fanoušků po celém světě a svoji hudbou na pomezí folku, jazzu i alternativního popu si podmanila diváky na mnoha prestižních festivalech, v koncertních sálech i malých klubech. Její hudba je autentická, upřímná, s nádechem lidovosti, ale při tom sofistikovaná a kompozičně dotažená. Becca Stvevens kromě zpěvu ještě doplňuje celou instrumentaci hrou na kytaru, ukulele nebo charango. Becca Stevens již v minulosti dvakrát vystoupila v Jazz Docku a tentokrát ji doprovodí pouze pianistka a zpěvačka Michelle Willis.

Becca Stevens - vocal, guitar, ukulele, charango

Michelle Willis - piano, keyboard, vocal

 

Koncert bude mimořádně ve speciálním „divadelním“ uspořádání, bez stolů, s židlemi v řadách, což umožní vychutnat si zážitek z hudby ještě více!

Vstupné v předprodeji na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč,

na místě v den koncertu na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč.

Na koncert se nevztahují klubové slevy.

Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.beccastevens.com

folk - alternative music
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty