JAZZ DOCK DĚTEM: Vlk a Hlad - Ústav Úžasu

JAZZ DOCK DĚTEM
Vlk a Hlad - Ústav Úžasu

sobota 06/11/2021 od 16:00

Komorní představení dvou známých pohádkových příběhů, propojených hlavní postavou Vlka, kterého jednoho temného zimního večera navštíví Hlad. A tato „zlá návštěva“ přinutí náhle zoufale hladového vlka jednat – tedy hledat nejbližší potravu. Cestou narazí nejen na tři malá nezbedná kůzlátka čekající na svou maminku, ale také na Karkulku a její babičku.

Autorská pohádka Jakuba Folvarčného je pro diváky jakéhokoli věku. Dodnes ji hrál v sedmi dalších zemích Evropy, v šesti různých jazycích, v mnoha školkách, školách, na univerzitách, na faře i v hospodě. Představení bylo oceněno jako nejlepší představení na Liberecké Mateřince 2011 a mezinárodním festivalu loutkového divadla v Mariboru 2014. Herec cíleně pracuje s dětskou imaginací. Představení bylo používáno v rámci preventivních intervencí na prvním stupni základních škol v programu “Mluvme s dětmi kompetentně”.

“Vše co jsem v tomto představení použil bylo nalezeno na ulicích Helsinek, obdrženo jako dar od mých finských přátel nebo jinak zdarma opatřeno a proto tomuto kusu říkám punkové loutkové divadlo.” Jakub Folvarčný

Jednotné vstupné 100 Kč, děti do 2 let zdarma. Prodej vstupenek pouze na místě, dostatečná kapacita.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: ustavuzasu.cz

children’s theatre
On-line vstupenka