JAZZ DOCK ORCHESTRA

JAZZ DOCK ORCHESTRA

pondělí 15/06/2020 od 20:00

V rámci koncertu budou zachovány bezpečné rozestupy diváků.

JAZZ DOCK ORCHESTRA je moderní jazzový big band na evropské úrovni, a dá se říct i jakousi „vlajkovou lodí“ klubu Jazz Dock. Má za sebou již dva roky úspěšného fungování s vlastním originálním repertoárem a skladbami světových autorů. Pravidelnost jejich práce přináší obrovskou jistotu, sehranost, energii i mimořádnou interpretační kvalitu!

V rámci červnového koncertu povede orchestr britský saxofonista a aranžér Andy Schofield a zazní hudba z jeho alba Suite for J.T. (John Taylor). Toto CD vydalo prestižní vydavatelství Animal Music a hudba původně napsaná pro menší obsazení zazní v plném obsazení jazzového orchestru!

Saxofony: 1. alt – Andy Schofield, 2. alt – Petr Kalfus; 1. tenor – Marcel Bárta, 2. tenor – Suzanne Higgins, baryton sax – Jakub Doležal; trubky: Petr Harmáček, Martin Jůzl, Miroslav Hloucal, Miroslav Nováček; pozouny: Jan Jirucha, Štěpán Janoušek, Richard Šanda, Tomas Bialko; rytmická sekce: klavír – Vojtěch Procházka; kontrabas – Tomáš Baroš; bicí nástroje – Daniel Šoltis.

Vstupné: na sezení 400 Kč, na stání 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Tento projekt finančně podporuje Hlavní město Praha.

modern orchestral jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané