JAZZ DOCK ORCHESTRA:plays the Originals

JAZZ DOCK ORCHESTRA
plays the Originals

pondělí 09/08/2021 od 21:00

V srpnu vystoupí náš bigband výjimečně již v druhé pondělí. Na programu budou výlučně původní kompozice napsané přímo pro JAZZ DOCK ORCHESTRA oběma hlavními vedoucími kapely. Britský saxofonista a aranžér Andy Schofield uvede např. skladby The Swinger, You Can't Imagine a A Joy Forever, a pozounista a skladatel Jan Jirucha dva kusy věnované Gilu Evansovi. Nenechte si ujít skvělé harmonie, aranžérské sazby a energickou interpretaci všech hráčů orchestru!

JAZZ DOCK ORCHESTRA je moderní jazzový big band na evropské úrovni, a dá se říct i jakousi „vlajkovou lodí“ klubu Jazz Dock. Má za sebou již dva roky úspěšného fungování s vlastním originálním repertoárem a skladbami světových autorů. Pravidelnost jejich práce přináší obrovskou jistotu, sehranost, energii i mimořádnou interpretační kvalitu!

Saxofony: 1. alt – Andy Schofield, 2. alt – Petr Kalfus; 1. tenor – Marcel Bárta, 2. tenor – Suzanne Higgins, baryton sax – Jakub Cirkl; trubky: Petr Harmáček, Oskar Török, Miroslav Hloucal, Miroslav Nováček; pozouny: Jan Jirucha, Štěpán Janoušek, Richard Šanda, Tomas Bialko; rytmická sekce: klavír – Stanislav Mácha; kontrabas – Tomáš Baroš; bicí nástroje – Daniel Šoltis.

Vstupné: na sezení 400 Kč, na stání 270 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení Vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými předpisy. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech, nebo že je negativně testován (stačí samotest), což dokládá potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

On-line vstupenka