JAZZ DOCK ORCHESTRA: Live Album Recording!

JAZZ DOCK ORCHESTRA
Live Album Recording!

úterý 17/01/2023 od 20:00

Staňte se součástí historie! Zúčastněte se živého natáčení prvního alba našeho big bandu Jazz Dock Orchestra! Na koncertě zazní průřez vlastní tvorbou orchestru, který tento večer zároveň oslaví 5 let od svého založení.

I Váš aplaus a potlesk může být slyšet na nahrávce, která je pro nás zásadním počinem roku 2023. Orchestr se na natáčení dlouho a intenzivně připravoval, a je v perfektní kondici, nažhaven zaznamenat své kompoziční, aranžérské i interpretační umění na CD! Album bude nahráváno špičkovým nahrávacím zařízením ze studia SONO, které bude speciálně pro tento účel dovezeno. Nahrávka vyjde na jaře roku 2023 u renomovaného labelu Animal Music. Máme z toho obrovskou radost! Přijďte i Vy podpořit svůj oblíbený big band – teď je to opravdu potřeba! Děkujeme.

Vstupné: na sezení 520 Kč, na stání 270 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

VIP vstupné: Protože je financování vzniku alba poměrně náročné, zřídili jsme speciální VIP vstupné pro fanoušky, kteří by chtěli podpořit tento hudební počin nad rámec běžného vstupné. Toto vstupné stojí 1200 Kč a obsahuje předplatné na budoucí album, a také přednostní sezení u podia v přímém kontaktu s kapelou. Staňte se jazzovým mecenášem :-)

VIP vstupenku si uschovejte pro potřeby výměny za nové CD.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.facebook.com

modern orchestral jazz