JAZZ DOCK ORCHESTRA:plays Jiří Levíček

JAZZ DOCK ORCHESTRA
plays Jiří Levíček

pondělí 21/09/2020 od 21:00

Jazz Dock Orchestra zahraje svitu Jiřího Levíčka Česko-americký sen, která se skládá z několika tanečních částí tak, jak bylo v půdorysu této formy zvykem. Skladby jsou postaveny na zajímavých groovech, které diváky rozpohybují. Tato autorská kompozice bude doplněna o dvě aranžmá velmi známých skladeb, z nichž jedna je Humoreska Antonína Dvořáka a druhá bude překvapením. Hudba svity odráží Levíčkovu zaoceánskou zkoušenost, jeho objevování kořenů jazzové hudby, ale i jeho nedávný návrat do rodné vlasti.

JAZZ DOCK ORCHESTRA je moderní jazzový big band na evropské úrovni, a dá se říct i jakousi „vlajkovou lodí“ klubu Jazz Dock. Má za sebou již dva roky úspěšného fungování s vlastním originálním repertoárem a skladbami světových autorů. Pravidelnost jejich práce přináší obrovskou jistotu, sehranost, energii i mimořádnou interpretační kvalitu!

Saxofony: 1. alt – Andy Schofield, 2. alt – Petr Kalfus; 1. tenor – Marcel Bárta, 2. tenor – Suzanne Higgins, baryton sax – Jakub Cirkl; trubky: Petr Harmáček, Oskar Török, Miroslav Hloucal, Miroslav Nováček; pozouny: Jan Jirucha, Štěpán Janoušek, Richard Šanda, Tomas Bialko; rytmická sekce: klavír – Stanislav Mácha; kontrabas – Tomáš Baroš; bicí nástroje – Daniel Šoltis.

Vstupné: na sezení 400 Kč, na stání 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Tento projekt finančně podporuje Hlavní město Praha.

modern orchestral jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané