JAZZ DOCK ORCHESTRA ft. Reinhold Schmölzer

JAZZ DOCK ORCHESTRA ft. Reinhold Schmölzer

pondělí 21/03/2022 od 20:00

V rámci březnového koncertu bude hostem našeho orchestru skvělý rakouský skladatel, aranžér a bubeník Reinhold Schmölzer. Budou se hrát převážně jeho kompozice a big bandové aranže. V rozšířené sestavě big bandu se představí také kontrabastista Robert Balzar a vibrafonista Štěpán Hon.

JAZZ DOCK ORCHESTRA je moderní jazzový big band na evropské úrovni, a dá se říct i jakousi „vlajkovou lodí“ klubu Jazz Dock. Má za sebou již čtyři roky úspěšného fungování s vlastním originálním repertoárem a skladbami světových autorů. Pravidelnost jejich práce přináší obrovskou jistotu, sehranost, energii i mimořádnou interpretační kvalitu!

Saxofony: 1. alt – Andy Schofield, 2. alt – Petr Kalfus; 1. tenor – Marcel Bárta, 2. tenor – Suzanne Higgins, baryton sax – Jakub Cirkl; trubky: Petr Harmáček, Martin Jůzl, Miroslav Hloucal, Miroslav Nováček; pozouny: Jan Jirucha, Štěpán Janoušek, Richard Šanda, Tomas Bialko; rytmická sekce: klavír – Jiří Levíček; kontrabas – Robert Balzar, Tomáš Baroš; bicí nástroje – Daniel Šoltis; vibrafon – Štěpán Hon.

Vstupné: na sezení 480 Kč, na stání 280 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.facebook.com

modern orchestral jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané