Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio

otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

JAZZ DOCK ORCHESTRA plays Bob Brookmeyer!

JAZZ DOCK ORCHESTRA plays Bob Brookmeyer!

pondělí 29/11/2021 od 19:00

Po velkém úspěchu společného koncertu se světově proslulým zpěvákem Kurtem Ellingem náš big band odehraje netradičně v tomto měsíci ještě druhý koncert. Vrátí se do vod instrumentálního orchestrálního jazzu a zahraje několik kompozic a aranžmá slavného trombonisty a skladatele Boba Brookmeyera! Tento legendární bigbandový aranžér spolupracoval s nejlepšími světovými jazzovými orchestry (např. Thad Jones/Mel Lewis Orchestra nebo Vanguard Jazz Orchestra) a také osobnostmi (Stan Getz, Bill Evans, Gerry Mulligan, Jim Hall a další). Repertoár pro tento večer doplní vlastní autorské kusy z dílny Andyho Schofielda, Jana Jiruchy nebo Miroslava Hloucala.

JAZZ DOCK ORCHESTRA je moderní jazzový big band na evropské úrovni, a dá se říct i jakousi „vlajkovou lodí“ klubu Jazz Dock. Má za sebou již dva roky úspěšného fungování s vlastním originálním repertoárem a skladbami světových autorů. Pravidelnost jejich práce přináší obrovskou jistotu, sehranost, energii i mimořádnou interpretační kvalitu!

Saxofony: 1. alt – Andy Schofield, 2. alt – Petr Kalfus; 1. tenor – Marcel Bárta, 2. tenor – Suzanne Higgins, baryton sax – Jakub Cirkl; trubky: Petr Harmáček, Oskar Török, Miroslav Hloucal, Miroslav Nováček; pozouny: Jan Jirucha, Štěpán Janoušek, Richard Šanda, Tomas Bialko; rytmická sekce: klavír – Stanislav Mácha; kontrabas – Tomáš Baroš; bicí nástroje – Daniel Šoltis.

Vstupné: na sezení 400 Kč, na stání 270 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Tento projekt finančně podporuje Hlavní město Praha.

Web kapely: www.facebook.com

modern orchestral jazz