JAZZBIT (Mladí ladí jazz) :: Ilay Bal Quartet ft. Cyrille Oswald   :: ba zel

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)

Ilay Bal Quartet ft. Cyrille Oswald

ba zel

středa 27/12/2017 od 20:00

Koncertní série JAZZBIT je sesterským projektem Mladí Ladí Jazz. Mimo období samotného festivalu již 5 let pravidelně představuje mladé talenty české i zahraniční jazzové scény. V rámci programu v minulosti mimo jiné vystoupili Oran Etkin (USA), Femi Temowo (UK) či kapela Eggnoise. 

Ilay Bal Quartet ft. Cyrille Oswald
 
Svůdná a poutavá fúze vlivů od nu-jazzu přes soul po indie žánry, jíž vévodí silný a osobitý vokál. Ankarská rodačka odmalička vystupuje v klubech po celém světě a vyhrála řadu jazzových a pěveckých soutěží. Po vydání debutového alba s istanbulskou kapelou Mikado žije trvale v Praze, kde se věnuje solo projektu se svou čtyřčlennou kapelou, kterou představí v Jazz Docku spolu s hostem ve složení:
 
Daniel Bulatkin • Keys  
Andres Ibarburu • Bass
Omar Rojas • Drums
Cyrille Oswald • Saxophones - Flute
 
 
 
ba:zel
 
ba:zel je elektroakusticky projekt působící v Praze. Instrumentace obsahuje klavír, flétnu, basovou kytaru, post-techno / dub / špinavé beaty a různě popisovaný soprán - od "zákeřného"
(Starter Radia Wave) po "křehký a éterický" (Strobo). Ba:zel tvoří Ewelina Chiu (zpěv, piano, syntezátor, flétna) a Daniel Vlček (elektronické beaty, syntezátory, baskytara, zpěv). Jejich debutové album eye draw(s) the line (2016) bylo mimo jiné popsáno jako "mrazivý minimalismus" (Beehype), "electro nightmare pop" (AlterEcho) nebo "hudba pro nevyspalé ravery" (180 AM Collective). V loňském roce získali cenu posluchačů v projektu Czeching Českého rozhlasu.
V dubnu vydali EP Scene 7.

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč.

Jednotné vstupné na sezení 250 Kč.

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané