JAZZBIT (Mladí ladí jazz):Charlie Slavík Revue, The Beautifuls

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
Charlie Slavík Revue, The Beautifuls

středa 28/02/2018 od 20:00

Další ze série koncertních výletů Jazzbit bude mít tentokrát nespoutaně bluesový až divoce rokenrolový odstín. První kapela autenticky reprezentuje období 50. let a zvuk na půl cesty mezi Chicago/jump blues a rokenrolem – Charlie Slavík Revue! Ta druhá zase nabídne pozdní rokenrol a jeho rockabilly polohy – The Beautifuls!

Charlie Slavík Revue

Připravte se na svěží bluesový vítr! Charlie Slavík je nejuznávanějším hráčem na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu. Se svou kapelou Charlie Slavík Revue se snaží přiblížit blues evropskému publiku. Blues v jejich podání nekompromisně pulzuje, překypuje nespoutanou energií a dotýká se žánrů jako jsou soul, swing a doo-wop. Vlastní tvorba, která tvoří nedílnou součást repertoáru Revue, je při vystoupeních proložena slavnými bluesovými standardy. Kapela je hvězdně obsazena mladou generací hudebníků:

Charlie Slavík – foukací harmonika, zpěv; Tomáš Vokurka – bicí; Jiří Maršíček – kytara, zpěv; Adam Nohavica – baskytara.

The Beautifuls

Uhlazený vzhled s ostrými drápy – to jsou The Beautifuls. Tahle čtyřčlenná krojovaná kapela se vzteklou pandou ve znaku úspěšně nachází své místo na scéně plné ostřílených matadorů. The Beautifuls jsou hodně rockabilly a dost rock'n'roll, místy ale nezapřou ani punkové a psychobilly kořeny. Jejich živelná a černobílá show si s přehledem získává publikum napříč generacemi. Jsou vskutku nepřehlédnutelným úkazem na koncertních pódiích, přijďte se přesvědčit sami. Rostoucí repertoár vlastních písní navíc občas proloží i vhodným coverem.

Jaromír Barhoň – zpěv; Tomáš Nýdr – bicí; Kevin Peterka – kytara, foukací harmonika; David Bareš – kontrabas.

Koncertní série JAZZBIT je sesterským projektem Mladí ladí jazz. Mimo období samotného festivalu již 6 let pravidelně představuje mladé talenty české i zahraniční jazzové scény. V rámci programu v minulosti mimo jiné vystoupili Oran Etkin (USA), Femi Temowo (UK) či kapela Eggnoise (CZ)."

FB event:  https://www.facebook.com/events/196162941135586/

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč. Jednotné vstupné na sezení 250 Kč.

vstupenky lze zakoupit i zde: https://goout.net/cs/listky/jazzbit-charlie-slavik-revue-the-beautifuls/lxbc/

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané