JAZZBIT (Mladí ladí jazz):The Cupcake Collective & Molotow Moloch Quartet

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
The Cupcake Collective & Molotow Moloch Quartet

středa 28/03/2018 od 20:00

Další ze série koncertních výletů JAZZBIT bude mít GROOVE, který Jazz Dock dlouho nezažil!

The Cupcake Collective - skupina, která má energickou rytmiku, silnou dechovou sekci, hravý zvuk vibrafonu a umí rozjet párty po koncertě. Hudba mladých interpretů z pražské jazzové, popové i klasické scény se vskutku širokým hudebním záběrem je spojením všech aspektů, kterým se věnují. Moderního jazzu, divadelních představení, hip hopu, filmové hudby a samozřejmě také trochu toho ‘studenstského fanky’. V Jazz Docku se na vás The Cupcake Collective těší v již klasickém rozšířeném septetu. Připravili si pár nových pecek a také nějaká ta překvapení. Honza Kusovský – bass; Lukáš Kroulík – keys; Zdeněk Tománek – sax; Karel Mužátko – trumpet; Daniel Heřman – guitar; Štěpán Hon – vibes, percussion;Tonda Procházka – drums.

Molotow Moloch Quartet - autorská experimentální syntéza různorodých prvků jakékoli hudby, která neodporuje přísnému, leč otevřenému vkusu jeho členů – předem tudíž není vyloučeno vůbec nic. Za svůj výchozí bod považuje MMQ moderní jazz, z nějž přebírá nejen moderní stylovou estetiku, ale i jeho improvizační a zejména syntetizující charakter. Jestli z těch slov nejsi zrovna nejmoudřejší, přijď si je radši poslechnout naživo. Garantujeme nevšední zážitek. Šimon Herrmann – tenor sax; Vojtěch Výravský – guitar; Klára Pudláková – bass; Filip Tománek – drums.

FB event: https://www.facebook.com/events/530642954002479/

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč. Jednotné vstupné na sezení 250 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky lze zakoupit také v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/jazzbit-the-cupcake-collective-molotow-moloch-quartet/jtdc/

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané