JAZZBIT (Mladí ladí jazz) : Los Carlos  : Hot Sisters Swing Band

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
Los Carlos
Hot Sisters Swing Band

středa 30/05/2018 od 20:00

Další Jazzbit se ponese ve znamení swingu a jeho odstínů. Hudba, nesmazatelně spojená s 30. lety, tancem a dobrým pitím si vás podmaní už 30.5. v Jazzdocku skrze dvě přední české swingové formace. Čeká vás večer s hudbou, jež je prověřena bezmála staletím.

Los Carlos 

Skupina Los Carlos vznikla kolem mladého a talentovaného kytaristy „Carlita” (Karel Vlasák ml.) Spolu se svým otcem, Karlem Vlasákem st.  a multiinstrumentalistou Richardem Cortésem se věnují hudbě známé pod označením „gypsy swing”, kterou proslavil legendární Django Reinhardt ve 30. a 40. letech minulého století. „Carlito” dostal svou první kytaru k vánocům, když mu bylo 11 let. Svou virtuozitu rozvíjí ze své vlastní iniciativy a z větší části autodidakticky, pomocí nahrávek dostupných na internetu. Hudba stará bezmála sto let v jeho podání dostává nový, mladý náboj. Tento projekt je poctou jeho učiteli a jednomu z nejlepších kytaristů všech dob, Django Reinhardtovi. 

Hot Sisters Swing Band

Dvě sestry původem z rakouska a jejich 30's swing doprovodí mistr dobového piana Jiří Polydor, nebezpečný slapař kontrabasu Antonín Šturma a multiinstrumentalista za jazzbandem, Petr Mikeš. Dívky vzdají hold starým šlágrům od Billie Holiday nebo Elly Fitzgerald ale v jejich repertoáru nebudou chybět ani autorské písně nebo texty jejich babicky Věry Chrbolkové. 

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč. Jednotné vstupné na sezení 250 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané