JAZZBIT (Mladí ladí jazz)

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)

čtvrtek 18/10/2018 od 20:00

Říjnový Jazzbit je tady! Tentokrát se o zábavu postarají dvě kapely oscilující mezi jazzem, soulem a popem. Sirsch nás naladí na vlnu jazzovějších groovů, zatímco Yanna zase na vlnu tanečnější. Společný jmenovatel je ale jasný – v obou případech se můžeme těšit na skvělé zpěvačky! Klasicky v Jazz Docku!

SIRSCH

Zbrusu nová formace, jejíž členové pokrývají všechny kouty naší republiky (Tachovsko, Vysočina, Východní Čechy a Slovácko). V Praze se vlivy těchto čtyř osobitých muzikantů spojily a vznikl žánr, který si kapela sama nadefinovala: new-pop, nesoucí v sobě prvky tradičního popu, moderních amerických groovů a jazz fusion. Doménou kapely Sirsch je hrát výhradně autorské písničky, které osloví širší platformu posluchačů než v případě instrumentální hudby, avšak stále si zanechávají vkus, jedinečnost, ale i různorodost.

YANNA

Zpěvačka Yanna má na svém kontě spolupráci s mnoha jmény české soulové a popové scény, v roce 2014 se stala finalistkou soutěže Hlas Československa. O dva roky později se spojila s klavíristou Jirkou Vidasovem, se kterým postavili kapelu ze svých kamarádů, vynikajících muzikantů a společně natočili album Up In The Air. To pokřtili v loňském roce, kmotry desky jsou například LIPO, KAZMA, DEBBI a další. Singl Up In The Air bodoval dva měsíce v prvních příčkách hitparády rádia Frekvence 1, kde se držel dva týdny na prvním místě. Nyní už kapela pracuje na nových písních a brzy se snad dočkáme nové desky!
 

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč. Jednotné vstupné na sezení 250 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané