JAZZBIT (Mladí ladí jazz) : Enrico Zanisi : Patrik Kačo

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
Enrico Zanisi
Patrik Kačo

úterý 27/11/2018 od 20:00

Mamma Mia! Listopadový al dente #Jazzbit je tady! Těšte se na horkokrevné mafiány, famózního italského klavíristu Enrica Zanisiho a Patrika Kača. Klasicky v přístavu Jazz Dock!

ENRICO ZANISI

Enrico Zanisi je oceňovaný italský klavírista a skladatel z Říma. Pochází z rodiny nadaných muzikantů a vyrůstal hlavně na klasice. Už ve svých 8 letech začal hrát s dalšími mladými hudebníky v několika různých souborech a jeho snem bylo stát se rockovou hvězdou. Nakonec ho pohltil jazz! Ten studoval nejdříve pod vedením Marca Di Gennara, fantastického učitele a velmi dobrého klavíristy, který ho za pouhých devět měsíců naučil téměř všechno. V dalších letech navštěvoval třeba prestižní Berklee College of Music v Bostonu nebo Manhattan School v New Yorku. Vyhrál nepřeberné množství jazzových ocenění a vydal několik skvěle přijatých alb.

www.enricozanisi.com

PATRIK KAČO

Patrik Kačo je talentovaný klavírista, improvizátor a skladatel z Nového Jičína. Pochází z hudební rodiny a na piano hraje už od 11 let. Jeden z jeho bratrů, Tomáš Kačo, před rokem získal diplom na prestižní Berklee College of Music v Bostonu. V jeho hře uslyšíte prvky jazzu, funku, soulu a nebude chybět ani jeho vlastní tvorba. Bratr Tomáš je jeho velkým vzorem.

Vstupné do 26 let 100 Kč, nad 26 let 180 Kč. Jednotné vstupné na sezení 250 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

 

Akce se koná za podpory Italského kulturního institutu v Praze.

www.mladiladijazz.cz

www.instagram.com/mladiladijazz

www.bit.ly/mlj2018-spotify

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané