JAZZBIT / Mladí ladí jazz 2022

JAZZBIT / Mladí ladí jazz 2022

středa 26/01/2022 od 20:00

Acoustic Needles

Acoustic Needles je mladý projekt, který nabídne svěží zvuk a osobité kompozice, u kterých se prolínají vlivy jazzu, funku či hip hopu. Skladby jsou zajímavé nekonvenčními rytmy či harmoniemi. Kapela spolupracuje ve studiu či na koncertech s různými hosty jako například zpěvačka Zaira nebo mladý multiinstrumentalista Prokop Korb. Po dvou vydaných EP (Cycling, Memory), kde zahostoval například fenomenální kytarista Miroslav Chyška nebo skvělý klávesista Martin Brunner, se kapela věnuje koncertování a v rámci svého koncertu v Jazz Docku pokřtí svou novou desku.

Heliotype

Kapela o pěti muzikantech vznikla na půdě Konzervatoře Jaroslava Ježka. Tvoří hudbu, která je nová a je úzce spjata s jejich texty, do kterých vkládají své pocity a emoce. Kapela je ovlivněna naprosto všemi směry, ale zásadním prvkem její tvorby je klasická hudba, jazz a pop. Mezi oblíbené umělce této pětice patří Radiohead, Tigran Hamasyan nebo Lenka Dusilová.

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován nebo již prodělal Covid-19 v minulých 180 dnech. Uznáván je také PCR test u lidí, kteří mají zahájené očkování. Děkujeme za pochopení!

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

 

 

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

soul – funk – jazz
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu