Hard to Frame + Chris Vern | Mladí ladí jazz 2022

Hard to Frame + Chris Vern | Mladí ladí jazz 2022

středa 23/02/2022 od 20:00

Hard to Frame (CZ)

Kapelu Hard to Frame vystihuje barevná kombinace elektronické a akustické hudby s prvky jazzu, podtržená křehkým hlasem zpěvačky Karoliny. Kapela dokáže být na pódiu jemná, až zasněná, a zároveň vás umí rozvibrovat hlubokými beaty, které nezapřou inspiraci v dubstepu, d'n'b nebo minimalistickém technu. Touha kombinovat žánry a propojovat nástroje akustické s elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely s jasně čitelným producentský rukopis Oczeho, jenž skládá většinu hudby. Na jaře roku 2019 vydala kapela své první LP Ghosts a vystoupila na proslulých festivalech jako Colours of Ostrava, Beseda u Bigbítu, Metronome Festival aj.

Chris Vern (CZ)

Chris Vern je jméno talentovaného multižánrového DJ, trumpetisty a producenta z Prahy.

Jako jeden z mála djs z české scény kombinuje svojí show s živým elementem v podobě hry na trubku, která dává jeho setům unikátní styl. Jako trumpetista absolvoval turné po Holandsku a Irsku a účastnil se umělecké rezidence v Pittsburghu (USA). Pravidelně také hostoval se skupinou Skyline. Ve svých setech citlivě kombinuje žánry jako electro, funk a bass music s charakteristickým zvukem naživo hrané trumpety. Nakažlivá energie vystoupení představuje nezapomenutelný zážitek.

https://chrisvern.bandcamp.com/track/bass-funk

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

 

 

On-line vstupenka