Metastavy + Tripleshot Jam | Mladí ladí jazz 2022

Metastavy + Tripleshot Jam | Mladí ladí jazz 2022

úterý 29/03/2022 od 20:00

Metastavy

To je, když mluví ten druhý. Ten hlas uvnitř. Poslouchat anebo ho umlčet? A možná stačí jen dýchat – třeba se něco stane. Jemné texty o normálních věcech, kde se i svetr může stát metaforou podtrhuje basová linka, která se proplétá mezi bicíma a celé to zalévají tóny kláves a jitří syntezátor. Postupně to roste a vzniká z toho fúze neosoulu a lo-fi hip-hopu, přičemž to občas chytne popový nádech. Skupinu tvoří Anna Hokešová, Nodin Péči, Ashley Abrman a Marek Pach – čtyři lidé ze tří zemí, kteří se potkali v Praze a v původním uskupení s Ursulou Sereghy v roce 2019 vydali první album Až vyrostu, se kterým byli nominováni na cenu Vinyla na Objev roku.

Tripleshot Jam je parta tanečníků/muzikantů a jejich hudba plná energie. Klávesy, saxofon, bicí a gramofony v originálních aranžích s prostorem pro improvizaci, to vše propojené v jedinečném DJ setu jazzy hip hopu a funku. Hudební projekt Tripleshot Jam vznikl v roce 2015 pro uměleckou taneční událost Triple Shot Party na Nové scéně Národního divadla v Praze.

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Z každé prodané vstupenky bude věnováno 10 Kč do veřejné sbírky „SOS Ukrajina“, která probíhá pod záštitou organizace Člověk v tísni.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

young jazz
On-line vstupenka