Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Jazzbit / Mladí ladí jazz 2024:Ostblock Cooperative + North Bohemian Quartet

Jazzbit / Mladí ladí jazz 2024
Ostblock Cooperative + North Bohemian Quartet

čtvrtek 30/05/2024 od 21:00

Ostblock Cooperative - O.B.C. je kolektiv tří hudebníků, kteří sdílejí svou vášeň pro groove a vlivy zakořeněné v afroamerických hudebních stylech, jako jsou jazz, gospel, hip hop, funk a elektronická hudba. Záměrem této kapely je vytvořit svůj jedinečný hlas smícháním jejich individuálních hudebních vlivů i jejich zkušeností z vyrůstání ve východoevropských zemích, zatímco afroamerickou kulturou zasazují od mládí do svých originálních skladeb a aranží jazzových standardů. Jejich společná vášeň pro jazz a improvizovanou hudbu je spojila během jazzových studií v Rakousku, kde začali vytvářet svou vizi zvuku, který se jim líbí. Usilují o to, aby si publikum užívalo hudbu a bylo součástí radosti, kterou sdílejí při společném hraní. Elektrický zvuk v kombinaci s "break ya neck" groovy a improvizací jsou zaručené!

Gregor Špener – bic; íKajetan Kamenjaševic – elektrická baskytara; Benjamin Foris – klávesy.

North Bohemian Quartet (NBQ) je jazzové uskupení ze Severních Čech. Jejich žánrově bohatý program vyniká osobitou energií a improvizací a každý ze členů přináší svůj individuální hudební přístup. Na koncertě v Jazz Docku představí své debutové album s názvem Homeland.

Matěj Bursík – saxofon; Víťa Kojzar – piano; Martin Stýblo – basa; Patrik Krista – bicí.

Vstupné do 26 let 200 Kč, nad 26 let 300 Kč. Jednotné vstupné na sezení 400 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

young jazz
On-line vstupenka
Můžete uplatnit slevu