Edi Nulz  + Janoušek-Wróblewski Quartet:Mladí ladí jazz 2021

Edi Nulz + Janoušek-Wróblewski Quartet
Mladí ladí jazz 2021

sobota 12/06/2021 od 21:00

Edi Nulz (AUT) (punk-jazz) „Prašivý komorní punk-jazz" (Andreas Felber, Österreich 1)
Co se nejprve může zdát jako čistá anarchie, je ve skutečnosti hudba s choreografií, která ti neustále podráží nohy: basklarinet může být čímkoliv od basového nástroje po solo zpěváka, kytara se ujímá rytmických, ale i basových nebo sólových partů, zatímco bicí obratně tyto elementy spojují.
Tohle je ďábelsky lehkomyslná hudba, žoviální chůze po laně mezi šílenstvím a precizností.

Janoušek-Wróblewski Quartet (CZ) (postmodern jazz) JWQ je akustický kvartet, který byl původně zásadně ovlivněn newyorským jazzovým downtownem (Sex Mob, Medeski-Martin-Wood, Bobby Previte, Ray Anderson, Marty Ehlrich), a který kombinuje improvizovanou hudbu s kompozicemi z dílny obou dechařů Štěpána Janouška a Michala Wróblewského. Skladby jsou eklektické a čerpají z různých jazzových i jiných tradic. V březnu 2019 soubor vydal debutové virtuální dvojalbum Svatby/Plesy a v říjnu roku 2021 vyjde druhé album, které bude reflektovat koncerty souboru.

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 300 Kč, v zadní časti 220 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Studenti do 26 let: 170,-Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Další možnost je podepsat u vstupu čestné prohlášení, že takové potvrzení má. Děkujeme za pochopení!

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané