Kuhn Fu + Jungle Debris | Mladí ladí jazz 2020

Kuhn Fu + Jungle Debris | Mladí ladí jazz 2020

středa 28/10/2020 od 19:00

Vážení přátele Jazz Docku,

tento koncert jsme bohužel z důvodu protiepidemických opatření nuceni zrušit. Doufáme, že se brzo podaří obnovit koncertní činnost. Děkujeme za pochopení.

Kuhn Fu (NL)

Multikulturní kvartet složený z německého kytaristy Christiana Kuhna, izraelského basklarinetisty Ziva Taubenfelda, tureckého kontrabasisty Esata Ekincioglu a britského bubeníka Georga Hadowa, přinese jazzrockovou smršť inspirovanou mnoha hudebními směry. Spojení punku, noisu, freejazzu a velkých hudebně-improvizačních experimentů doprovázených neutuchající energií kvarteta posluchače upoutá a poskytne ojedinělý zážitek.

Jungle Debris (CZ)

Hudba kapely Jungle Debris sahá od hravých písniček a dronového minimalismu přes disonantní lyriku až k volným improvizacím a energetickým projevům. Jedná se o autorské kompozice protkané koncepty volných improvizací, které se pojí se snahou překračovat rámce nastavené žánrem a nástrojem. Na saxofony se představí Martin Debřička, kontrabas a baskytaru obstará Luan Gonçalves a za bicí a perkuse zasedne Jakub Švejnar.

Vstupné: do 26 let  sezení i stání 120 Kč, nad 26 let 150 Kč. Vstupné na sezení 250 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

young jazz
On-line vstupenka
Další
koncerty