JAZZBIT (Mladí ladí jazz)

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)

pátek 15/03/2019 od 20:00

Březnový Jazzbit je tady! Tentokrát s česko–běloruským duem Zabelov Group a jejich aktuální deskou "Eg" i s budapešťskou jazz fusion úderovkou DAS Trio, která loni vyhrála mezinárodní kategorii naší soutěže Jazzfruit.

Zabelov Group (CZ/BY)

Hudba dvou forem, dialog ostrý jak apeninské slunce. Jednou dramaticky strhující, jindy intimně meditativní, vždy však protkaný atmosférou, která by se dala ždímat. Projekt běloruského akordeonisty Romana Zabelova a českého multiinstrumentalisty Jana Šikla vystupuje ze zaběhlých jazzových kolejí a v širokém, často spíše alternativním pojetí demonstruje, co všechno se do jazzu vejde. Ve své cinematické hudbě si tak za pomocí groovu, samplů, efektů a lámaných beatů prošlapává cestu do oblastí ambientu, minimalismu a nu-jazzu. 

DAS Trio (HU)

Mladou kapelu DAS Trio z Budapešti loni ohodnotila odborná porota festivalu Mladí ladí jazz jako tu nejzajímavější v rámci mezinárodní kategorie soutěže Jazzfruit. DAS Trio hraje instrumentální fusion jazzu a rocku. Kapela vznikla v roce 2014 a za pár let své činnosti už stihla excelovat v několika mezinárodních soutěžích.

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 350 Kč. Rezervace míst je možná pouze po zakoupení vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

crossover – soul – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané