JAZZBIT (Mladí ladí jazz):Lammel I Lauer I Bornstein:Molotow Moloch

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
Lammel I Lauer I Bornstein
Molotow Moloch

středa 27/11/2019 od 20:00

Lammel I Lauer I Bornstein

Klavírista Andreas Lammel, kontrabasista René Bornstein a bicista Florian Lauer se seznámili během svých studiíí na Drážďanské hudební univerzitě v roce 2006. Od té doby vystupují v tomto složení. Znalost tradičního jazzu a experimentace s novými zvuky je pro trio stěžejní k vytváření netradičního hudebního uspořádání, kde nejsou staré vzorce odmítány, ale jsou přehlíženy. Díky tomu jsou skladby Andrease Lammela a Reného Bornsteina základem každého koncertu, které se rozvíjejí do nepředvídaných a velmi inovativních směrů.

video: https://www.youtube.com/watch?v=YunWz3FxvJ0

Molotow Moloch

Molotow Moloch Quartet vznikl na podzim roku 2015 v Praze. MMQ je autorská experimentální syntéza různorodých prvků jakékoli hudby, která neodporuje přísnému, leč otevřenému vkusu jeho členů - předem není vyloučeno nic. Za svůj výchozí bod považuje MMQ moderní jazz, z nějž přebírá nejen moderní stylovou estetiku, ale i jeho improvizační a zejména syntetizující charakter.

Koncertní série JAZZBIT je sesterským projektem Mladí Ladí Jazz. Mimo období samotného festivalu již 8 let pravidelně představuje mladé talenty české i zahraniční jazzové scény. V rámci programu v minulosti mimo jiné vystoupili Oran Etkin (USA), Femi Temowo (UK) či kapela Eggnoise (CZ).

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané
Další
koncerty