JAZZBIT (Mladí ladí jazz):Hitfakers:Gasoline Rainbow

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
Hitfakers
Gasoline Rainbow

pondělí 30/12/2019 od 20:00

Hitfakers

Česko-albánská funková kapela Hitfakers, v jejímž čele stojí temperamentní charismatický zpěvák Alfons, původem z Albánie, funguje už 15 let. Jejich repertoár je složen jak ze světových hitů s jejich vlastním funkovým feelingem a energickým nábojem, tak z autorských písní. Kapela chystá autorské album, které vyjde v prosinci a jehož křest proběhne právě na Jazzbitu v Jazz Docku.

Alfonso Llupi – voc
Ondřej Kuchař – g
Martin Vít – keys
Lukáš Masopust – b
Hynek Novotný –  dr

video: https://www.youtube.com/watch?v=i40wVF9xvoo

Gasoline Rainbow

Gasoline Rainbow je jedenáctičlenná hard-funková kapela z Prahy. Datum svého vzniku nemá pevně dané, jelikož toto těleso vstalo z popela minulého projektu jeho zakladatelů, a utvářelo se a formovalo několik let. Nyní má v arzenálu dvě zpěvačky, pět dechařů a plně FUNKční rytmiku. Pravidelně hraje převážně v Praze, ale i v různých koutech republiky. Repertoár má složený z vlastních i převzatých skladeb. Inspiraci pro svou hudbu hledá v kořenech žánrů funk a soul, ale přijímá vlivy například jazzu nebo rapu. Kapela se momentálně věnuje koncertování, nahrávání a skládání vlastních písní.

video: https://www.youtube.com/watch?v=YSbiB7g5p44

Koncertní série JAZZBIT je sesterským projektem Mladí Ladí Jazz. Mimo období samotného festivalu již 8 let pravidelně představuje mladé talenty české i zahraniční jazzové scény. V rámci programu v minulosti mimo jiné vystoupili Oran Etkin (USA), Femi Temowo (UK) či kapela Eggnoise (CZ).

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

soul – funk – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané