JAZZBIT (Mladí ladí jazz):Martin Brunner Band (CZ) + TRIPlay! (CZ)

JAZZBIT (Mladí ladí jazz)
Martin Brunner Band (CZ) + TRIPlay! (CZ)

úterý 28/01/2020 od 20:00

Martin Brunner Band

Pianista a skladatel Martin Brunner, etablovaný na české jazzové scéně, se spojil s nejpovolanějšími hudebníky Romanem Víchou (Muff, kapely Ewy Farné), Tomášem Fuchsem (kapela Jany Kirschner) a Rastislavem Uhríkem (Vertigo, kapela Jany Kirschner) a vytvořili těleso s výrazně rockovějším zvukem než bylo u Martina Brunnera zvykem. Překračují hranice hudebních žánrů a jako hráči s jazzovým vzděláním a velkými zkušenostmi, nejen ze světa rocku a popu, se vracejí k hudbě svého mládí, avšak s citem a nadhledem. V říjnu 2019 pokřtili své nové album Levels of life a my ho máme nyní možnost slyšet na lednovém Jazzbitu v Jazz Docku.

video: https://www.youtube.com/watch?v=DcmGD5IyJWI

TRIPlay!

Progresivní uskupení jedněch z nejtalentovanějších českých muzikantů současné mladé generace - Kryštofa Tomečka, Jana Uviry a Marka Urbánka, vzniklo celkem nedávno. Zvuk tohoto tria je vnímán jako originální nadžánrová fúze, jejíž repertoár je tvořen převážně autorskými skladbami všech členů, kteří se etablovali nejen jako vyhledávaní sidemeni po boku významných českých i zahraničních hráčů, ale všichni jsou zároveň leadery svých vlastních projektů.

video: https://www.youtube.com/watch?v=NLaOB9mvo4c

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Web kapely: www.mladiladijazz.cz

soul – funk – jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané