Jiří Šimek & Electric Madness:GUITAR DAYS

Jiří Šimek & Electric Madness
GUITAR DAYS

středa 16/06/2021 od 21:00

Kytarista a skladatel Jiří Šimek zahraje v Jazz Docku skladby ze svého debutového alba Electric Madness, které vydalo progresivní vydavatelství Amplión Records. CD obsahuje výhradně autorské skladby, které se stylově pohybují na pomezí jazzu, funku, fusion a drum´n´bassu, ale koncertně skupina ještě hrává několik originálně pojatých převzatých skladeb (John Scofield, Charlie Hunter, Nirvana). Jiřího Šimka doprovodí hvězdná sestava s dvěma bubeníky Danielem Šoltisem a Adamem Kollerem, basistou Rasťou Uhríkem a klávesistou Martinem Brunnerem, který hojně využívá také legendární syntezátor Moog.

Jiří Šimek – g; Rastislav Uhrik – b; Dano Šoltis, Adam Koller – dr, perc; Martin Brunner – keys.

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 270 Kč, v zadní časti 170 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Prosíme každého diváka, aby u vstupu do klubu předložil potvrzení, že je očkován, negativně testován (stačí i samotest), nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 180 dnech. Další možnost je podepsat u vstupu čestné prohlášení, že takové potvrzení má. Děkujeme za pochopení!

 

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha

Web kapely: m.facebook.com

groove jazz
On-line vstupenka
Vstupenky jsou již vyprodané