Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Jure Pukl "Anorok":ft. Philip Dizack / Joe Sanders / Nasheet Waits

Jure Pukl "Anorok"
ft. Philip Dizack / Joe Sanders / Nasheet Waits

pátek 23/02/2024 od 19:00

Anorok je nejnovější projekt předního evropského saxofonisty Jure Pukla, který spojuje hudebníky z různých oblastí hudby a improvizace. Originální hudba je inspirována současnou chaotickou politickou a společenskou situací ve světě, přičemž si zachovává své jádro v jazzu, improvizaci, groovu a současné vážné hudbě. Projekt je rozšířen o elektronické zvuky, které ilustrují a odrážejí zvuky planety, na níž žijeme, a jsou poctou planetě Zemi a nám, jejím obyvatelům. Jedná se o skutečně elitní kapelu kolem slovinského saxofonisty Jureho Pukla, který se vzdělával ve Vídni, Bostonu a Grazu a po studiích odešel do New Yorku, aby se prosadil na tvůrčí improvizační scéně. Philip Dizack je v současnosti jedním z nejinovativnějších a nejangažovanějších trumpetistů na světové scéně. Joe Sanders spolupracuje s takovými velikány, jako jsou Brad Mehldau, Charles Lloyd a Herbie Hancock, abychom jmenovali alespoň některé. Nasheet Waits je bubeník, který za posledních 20 let ovlivnil téměř každého mladého hráče. Spolupracoval s legendami Andrewem Hillem, McCoyem Tynerem, Billem Frisellem a Joem Lovanem.

"Jedná se o nádherně komponovaný projekt, který vyzdvihuje inovativní přístup Jure Pukla k jeho hře na saxofon a ke kompozici." UK Vibe

"Opravdu inspirativní nahrávka současného jazzu." Jazzwise Magazine

Jure Pukl – sax, electronics; Philip Dizack – trp; Joe Sanders – b; Nasheet Waits – dr.

Vstupné: v předprodeji na sezení 700 Kč, na stání 350 Kč, na místě v den koncertu na sezení 800 Kč, na stání 400 Kč. VIP vstupné: 1200 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.jure-pukl.com

contemporary jazz
On-line vstupenka