Kennedy Administration:JAZZ ON5

Kennedy Administration
JAZZ ON5

čtvrtek 09/11/2023 od 20:00

V návaznosti na svůj debut z roku 2017 se Kennedy Administration na albu Second Term posouvají o další kvalitativní stupeň výš. Tuto brooklynskou groovovou kapelu definuje zejména dynamický vokál charismatické soulové divy Kennedy a talent klávesisty, skladatele a producenta, původem z České Republiky, Ondřeje Pivce. Na svém druhém albu společně přináší neodolatelnou směs soulu, funku, jazzu i rocku. Kennedyová původně pochází z Michiganu a začínala zpívat v kostele gospelovou hudbu. Slyšela a vstřebávala všechny vlivy od Anity Baker, přes Ellu Fitzgerald, Sade, Michaela Jacksona, Davea Matthewse, až po Prince. Rozjela svoji profesionální kariéru a od doby, kdy se přestěhovala na východ, spolupracovala mimo jiné s Dee Dee Bridgewater, Christianem McBridem, Ghost Notes, Rayem Angrym, Jamem Genusem, Markem Whitfieldem, Christinou Aguilerou, Terri Lyne Carrington a mnoha dalšími. Její vizitkou je hlas, který v sobě spojuje všechny tyto velké vlivy a má vlastní osobitý charakter. Na své cestě potkala dalšího newyorského přistěhovalce Ondreje Pivce, který je u nás dobře znám a v současné době působí především jako koncertní a nahrávací spoluhráč zpěváka a držitele Grammy Gregoryho Portera. Společně založili Kennedy Administration a za dobu své existence již koncertovali na mnoha pódiích a festivalech po celém světě.

Kennedy – voc; Ondřej Pivec – keys; Ricky Pistone – g; Roberto Robinson – dr; Eugene Rogers – b.

Vstupné: do 8.11. na sezení 1050 Kč, na stání 500 Kč; na místě v den koncertu na sezení 1150 Kč, na stání 550 Kč. VIP vstupné: 1500 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou).

Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Klub bude otevřen v 19h.

pop - soul - jazz
On-line vstupenka