Dnes je klub z důvodu soukromé akce uzavřen. Děkujeme za pochopení!

Keyon Harrold

Keyon Harrold

čtvrtek 14/03/2024 od 20:00

Mladý americký trumpetista Keyon Harrold je talentem, o kterém se říká, že se objeví jednou za generaci. Díky jeho hledačskému přístupu k hudbě a originálnímu zvuku ho odborníci často označují jako novodobého Milese Davise. Ostatně Keyon byl hlasem Milese Davise na trubku ve filmu "Miles Ahead" Dona Cheadlea, a za soundtrack k tomuto filmu získal cenu Grammy. Hudebně se řídí názorem, že jediná věc, která definuje žánr, je jeho rytmus.  Toto přesvědčení Harroldovi umožňuje bourat zdi těchto žánrů a volně se pohybovat v různých hudebních stylech – od jazzu a soulu, až po hip hop a elektroniku.  

Jeho kariéra v sobě již zahrnuje mnoho úspěchů, ať už jde o různé spolupráce nebo jeho sólovou dráhu. Keyon spolupracoval ve studiu s Keithem Richardsem, Diannou Ross, Robertem Glasperem, Gregory Porterem, Black Pumas, Macem Millerem (Stay), PJ Mortonem, Leonem Bridgesem a mnoha dalšími. Má na svém kontě dvě kritikou oceňovaná alba „Introducing Keyon Harrold" (Criss Cross) a „The Mugician“ (Sony Legacy). V současné době Keyon Harrold podepsal smlouvu s Concord Records a jeho nové album vyjde na konci roku 2024. Na svůj první koncert v Jazz Docku přiváží skutečně elitní formaci, která zahraje energickou směs jazzu, fusion a hip-hopu.

Keyon Harrold – trp, voc; Andrew Renfroe – g; Chad Selph – keys; Daniel Winshall – b; David Hodek – dr.

Vstupné: v předprodeji na sezení 900 Kč, na stání 450 Kč a na místě v den koncertu na sezení 1000 Kč, na stání 500 Kč. VIP vstupné: 1400 Kč (sezení u pódia v přímém kontaktu s kapelou). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.

 Celoroční provoz klubu je podporován z grantu Hlavního města Praha.

Web kapely: www.keyonharrold.com

Electro - jazz - HipHop
On-line vstupenka