Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Django Always (DE/CZ):KHAMORO

Django Always (DE/CZ)
KHAMORO

pondělí 31/05/2021 od 21:00

KLUB OTEVŘEN OD 20.00

Koncerty romských, resp. Sinti jazzových kapel jsou na Světovém romském festivalu KHAMORO tradicí. V roce 2021 ale poprvé v rámci gypsy jazzových večerů zahraje kapela, jejíž členové sice jsou Sinti, ale z České republiky. V kapele s všeříkajícím názvem "Django Always" se potkávají Kussi Weiss a Tschabo Franzen z Německa s kytaristou Karlem Vlasákem a jeho geniálním osmnáctiletým synem, kytaristou Tchavolem "Carlitem" Vlasákem. To vše s rytmickým doprovodem výborného kontrabasisty známého z celé řady jazzových a swingových uskupení Jana Hanzla.

Video https://www.youtube.com/watch?v=0BfTeSd9uS8

 

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 300 Kč, v zadní časti 200 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

 

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 90 dnech. Děkujeme za pochopení!

gypsy jazz
On-line vstupenka