Dnes bude z důvodu zvukové zkoušky Joey Calderazzo - John Patitucci - Dave Weckl Trio otevřena do 20:00 pouze venkovní terasa.

Joscho Stephan Trio (DE):KHAMORO

Joscho Stephan Trio (DE)
KHAMORO

úterý 01/06/2021 od 21:00

Joscho Stephan je esencí toho nejpůvodnějšího gypsy jazzu tak, jak ho hrál Django Reinhardt. Kdo má rád tento žánr, musí vidět Joscho Stephana a jeho trio. Jako ambasador gypsy jazzu procestoval celý svět od Austrálie po USA, ale v Praze se ukáže poprvé na pozvání Světového romského festivalu KHAMORO. Joscho se také nebojí překračovat hranice gypsy jazzu. Proto má za sebou - kromě spoluprací s gypsy jazzovými ikonami jako je Bireli Lagrene nebo Stochelo Rosenberg - také desítky vystoupení například s kubánským jazzovým saxofonistou a klarinetistou Paquitem de Riverou nebo hravým australským kytaristou Tommym Emmanuelem.

https://www.youtube.com/watch?v=sFzZIArP0q8

https://www.youtube.com/watch?v=IdON5d1CFL0

 

Vstupné - pouze na sezení - v přední části klubu 300 Kč, v zadní časti 200 Kč (tyto vstupenky jsou dočasně prodávány pod názvem stání). Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.

Podle nařízení vlády ČR je vstup na koncert omezen platnými nařízeními. Nechceme Vás zbytečně kontrolovat, a proto přistupujeme k řešení formou vlastní zodpovědnosti každého diváka. Každý, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, tím zároveň čestně prohlašuje, že je očkován, negativně testován antigen nebo PCR testem, nebo že již prodělal nemoc Covid-19 v minulých 90 dnech. Děkujeme za pochopení!

gypsy jazz
On-line vstupenka